KONST / Litografier / Färglitografi 12455210

nr 1245 5210

Håkan Thorsén

(f. 1928), Sverige

Färglitografi, Håkan Thorsén (f. 1928), Signerad, numrerad 244/360. Motivet: 41x63 cm

Håkan Thorsén, svensk bildkonstnär född 1928.

Utrop:

500 kr

Såld:

450 kr

måndag 1 april 2019
kl 19:50:11

Håkan Thorsén

Läs mer om Håkan Thorsén